A A A

em software s.c.

Polski - PL Angielski - EN Niemiecki - DE Czeski - CZ Słowacki - SK   Ładowanie

O firmie

Witamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

em software s.c. powstała w roku 1996 (Studio Usług Informatycznych) w Radomsku. Celem i ambicją firmy jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów z branży IT.

em software to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży informatycznej. Jesteśmy dostawcami biznesowych rozwiązań IT rozumianych, jako szeroko pojęte relacje z Klientami w zakresie sprzętu i oprogramowania. Głównym atutem firmy jest doświadczony personel, wiedza sektorowa, ale przede wszystkim ponad 100 zadowolonych Klientów na terenie całego kraju.

Od momentu powstania firmy, intencją założycieli było oferowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i kompleksowych rozwiązań informatycznych dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenia, profesjonalizm i kreatywność młodego zespołu pozwoliły nam zająć stabilną i wiarygodną pozycję na polskim rynku. Wiedza i umiejętności, a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji gwarantują rzetelną i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów.

Stronę odwiedziło: 20082 osób.  Dzisiaj: 1.  Wczoraj: 0.  W tygodniu: 3.  W miesiącu: 13.  W roku: 318.
         Osób on-line: 1.   Ładowanie strony: 0.339 sek.   Strona istnieje: 7 lat, 3 miesiące i 26 dni.   

Zasady użytkowania witryny em software

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!