A A A

em software s.c.

Polski - PL Angielski - EN Niemiecki - DE Czeski - CZ Słowacki - SK   Ładowanie

Zdalna pomoc on line

em software jako pierwsza w Radomsku wprowadziła zdalną pomoc dla klientów.

Zdalna Pomoc (Remote Access) to uniwersalna usługa pozwalająca na zdalne (odległe) połączenie komputera Klienta z inżynierem (serwisem). Oznacza to, że informatyk może połączyć się z komputerem użytkownika w celu udzielenia mu pomocy, rozwiązywaniu problemu lub wskazania sposobu wykonania żądanej czynności. W tym przypadku użytkownik oraz informatyk widzą ten sam ekran komputera. Jeśli użytkownik zgodzi się udostępnić sterowanie komputerem osobie udzielającej pomocy, zarówno on, jak i informatyk będą mogli sterować wskaźnikiem myszy.

 

Po przez zdalną pomoc informatyk może m.in.:

  • usuwać wirusy, trojany spyware
  • instalować, konfigurować nowe oprogramowanie
  • usuwać niepotrzebne oprogramowanie
  • przyspieszać działanie całego systemu operacyjnego
  • konfigurować pocztą lub inne programy komunikacyjne
  • eliminować błędy systemu operacyjnego
  • usuwać błędne wpisy rejestru
  • przyspieszać start systemu
  • itp.

Aby rozpocząć zdalną pomoc należy pobrać odpowiedni program. Jest on całkowicie bezpłatny, bezpieczny i można go użytkować w zastosowaniach domowych i komercyjnie. Program poprawnie pracuje na wszystkich platformach z rodziny Microsoft Windows. Zdalna pomoc świadczona przez firmę "em software" daje klientom poczucie opieki i bezpieczeństwa.

 

Jak to działa?

To klient łączy się z informatykiem (udostępnia mu swój pulpit), a nie jak jest to w większości przypadków informatyk z klientem (czasami nawet bez zgody i wiedzy Klienta). Zapewniamy bezpieczeństwo oraz to że żadne dane osobowe oraz wszelkie dane z dysku nie przedostaną się w niepowołane ręce. Ponad to Klient cały czas podczas połączenia zdalnego śledzi na ekranie monitora co w danym momencie informatyk wykonuje na komputerze. Istnieje również możliwość prowadzenia rozmowy (w tym czat) z informatykiem.

 

Serwis nie bierze odpowiedzialności za instalowane oprogramowanie oraz skutki jego działania, ponieważ nie jest jego autorem. Wszelkie pretensje oraz skargi za ewentualne szkody wynikające z instalowanego oprogramowania należy kierować do ich autorów.

06.06.2011 22:50:35     Autor: admin

Stronę odwiedziło: 20290 osób.  Dzisiaj: 2.  Wczoraj: 1.  W tygodniu: 10.  W miesiącu: 30.  W roku: 143.
         Osób on-line: 1.   Ładowanie strony: 0.22 sek.   Strona istnieje: 7 lat, 11 miesiący i 2 dni.   

Zasady użytkowania witryny em software

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!